Su Kaçaklarında Uzman Bakırköy Hizmeti


Bakırköy İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir.

Renkli, hareketli, aktif olan Bakırköy eski ve yeni yapıların bir arada bulunduğu ilçelerimizdendir. Tesisat sorunlarının başında gelen su kaçağı çoğu kişinin haberdar olmamasından dolayı kırma işlemi uygulanmaktadır.

Demir ve plastik tesisatlar da yaşanan su sızıntısı büyük sorun gibi düşünülse de cihazlar, uzman ekiplerle kısa zamanda çözüm sağlanmaktadır.

Firmamız kırmadan su kaçağı bulma konusunda gerekli cihazları, ekipleri ve ekipmanlarıyla kaliteli ve garantili hizmet sunmaktadır.

istanbul-bakirkoy-su-kacagi

Kalebodurlarınızı, duvarlarınızı, parkelerinizi kırıp dökülerek tesisat sorununu bulmaya çalışanlara dur demenin zamanı geldi.  Günümüzde kullanılan cihazlar yardımıyla kırıp dökme gerektirmeden tesisat kaçağı tespiti ve onarımı sağlanmaktadır.

Teknolojinin ve deneyimin bir çatı altında toplandığı nokta Ersoylar Tesisattır. Sese duyarlı akustik dinleme cihazları ve termal kamera yardımıyla, uzman kadromuzla yapılan tespitlerde yüzde yüz sonuç sağlanmaktadır.

Haftanın yedi günü tam donanımlı araçlarımız, deneyimli ekiplerimiz ve ekipmanlarımızla kaliteli, garantili hizmet sunmaktayız.

kirmadan-su-kacagi-bulma

Bakırköy Su Kaçağı Bulma Servislerimiz

Ataköy 1. Mahallesi, Ataköy 2.5.6. mahallesi, Ataköy 3.4.11. mahallesi, Basınköy mahallesi, Cevizlik mahallesi, Ataköy 7.8.9.10. mahallesi, Kartaltepe mahallesi, Yenimahalle mahallesi, Osmaniye mahallesi, Yeşilköy mahallesi, Sakızağacı mahallesi.